O Nas - Shot the Baran

Witaj na stronie internetowej Shot the Baran - rodzinnej firmy odzieżowej, która od 2015 roku z pasją tworzy unikalne kolekcje czapek, koszulek, bluz i dodatków. Jesteśmy dumni, że nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością w Polsce, a dokładnie w naszym domu ;-),  gdzie stworzyliśmy swoją pracownię, łącząc lokalną produkcję z kreatywnym podejściem do designu.

Nasza Historia

Historia Shot the Baran rozpoczęła się w 2014 roku, gdy rodzina Baranów, czyli Marcin Baran i Ewelina Szot postanowili połączyć swoje umiejętności krawieckie z miłością do mody oraz podróży.

I tak ruszyliśmy w Polskę.

Mogliście nas zobaczyć w wielu miastach gdzie wystawialiśmy nasze objazdowe stoisko w najróżniejszych miejscach: na targach nie tylko modowych i fashion, ale również w galeriach handlowych, na giełdach, jarmarkach, targowiskach , na wydarzeniach dużych i małych, na prestiżowych i mało znaczących. Na niezwykłych i całkiem zwyklutkich.Można było nas spotkać na wybrzeżu latem,(szczególnie w zachodniej jego części), zimą w górach.

Podczas tych wyjazdów wielokrotnie wracaliśmy te same miejsca i mieliśmy okazję dowiedzieć się od naszych klientów że nasze produkty pomyślnie wytrzymały i wielokrotne prania, i ciągłe noszenie. Że zgubiona czapka czy mitenki mogą być  (małą) tragedią. Że "nic się z tym naprawdę nie dzieje i naprawdę polecam". I że "co roku u tych Państwa coś kupuję i proszę mi wierzyć że z tym naprawdę się nic nie dzieje"( znowu , to częsta uwaga). Kiedy I to naprawdę bezcenne uczucie kiedy czapkę sprzedaną w Ustce widzi się w Krakowie, lub słucha się klientki która szczerze i z zaangażowaniem przekonuje innego klienta do naszych produktów. Piękne czasy :-)

Ale ponieważ wszechświat nie znosi stagnacji (i poza tym zajeździliśmy przez ten czas parę aut) naszedł czas aby poszaleć tym razem online ze sklepem shotthebaran.pl

Lokalna Produkcja

Jesteśmy dumni z tego, że nasze ubrania powstają w Polsce, Lokalna produkcja to dla nas nie tylko sposób na wspieranie krajowej gospodarki, ale także gwarancja, że nasze produkty są wykonywane z najwyższą starannością.

Nasza Oferta

Na stronie Shot the Baran znajdziesz różnorodne wzory, obejmujące czapki, koszulki, bluzy i dodatki. Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnej bluzy na co dzień, oryginalnej czapki z ciekawym napisem czy wyjątkowej koszulki na specjalną okazję - mamy to, czego potrzebujesz.

Wykonujemy również projekty na specjalne okazje, także w pojedynczych egzemplarzach. Nie wahaj się przedstawić swojego pomysłu, zobaczymy co się da zrobić.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą zainteresowany naszymi produktami, bądź chciałbyś wypuścić coś pod własną marką, jesteśmy otwarci na współpracę.

Sklep Online

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online, gdzie czeka na Ciebie pełna oferta naszych produktów. Zakupy u nas to nie tylko nabycie stylowych ubrań, ale także wsparcie dla rodzimej produkcji.

Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i sugestie. Skontaktuj się z nami, dane kontaktowe znajdziesz w stopce.

Dołącz do Społeczności

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, śledząc nasze profile na mediach społecznościowych: |Facebook |Instagram |

Dziękujemy za zainteresowanie naszą  firmą. Razem z nami podkreśl swój styl i wyraź siebie poprzez modę!

Musimy też Was ostrzec: UWAGA: do nas się wraca.

Dodano do listy życzeń.
Product added to compare.

Ta strona używa cookies, kliknij jeśli akceptujesz.